O nás | ASAS Kartel Nitra

O nás

Firma KARTEL NITRA s.r.o. je situovaná v centre mesta Nitra, na kruhovom objazde v smere z Bratislavy na Štúrovej ulici 155. Poloha je strategicky veľmi dobrá vzhľadom nato, že sa firma nachádza v priemyselne aktívnej časti mesta. Hlavným cieľom firmy je spokojnosť zákazníkov, ktorú chce dosiahnuť najmä tým, že firma sa nesnaží vyhovieť len poskytnutím požadovanej služby, ale ponúknuť niečo nad rámec ich očakávaní.

KARTEL NITRA s.r.o. vzniklo v roku 1994 a ako montážna firma na suchú výstavbu. Postupne k tejto činnosti pribudla obchodná činnosť so stavebnými materiálmi a dnes už firma predáva stavebný materiál v celom sortimente.

Hneď pri vstupe do areálu sa nachádza dostatočne veľké a prehľadné parkovisko rezervované pre zákazníkov a zamestnancov firmy. V areáli firmy sa nachádzajú 3 administratívne budovy,6 skladových hál, spevnené plochy a asfaltové cesty. Hlavná budova slúži ako sídlo firmy vrátane maloobchodnej predajne.

Po vstupe do administratívnej budovy má zákazník k dispozícii orientačnú tabuľu. K dispozícii sú 2 pokladne a klimatizovaná kaviareň. Až 25 zamestnancov je pripravených na okamžitú spoluprácu. Haly a spevnené plochy slúžia ako priestory pre uskladnenie stavebného materiálu.

Dve administratívne budovy firma prenajíma obchodným firmám (železiarstvo, parkety a dvere, vodoinštalačný materiál a svietidlá) a kancelárske priestory sú určené pre stavebné firmy. Fasádne štúdio, ktoré je zároveň jednou z administratívnych budov obsahuje výhradne sortiment a príslušenstvo pre fasády, ktorými sa firma špecializuje.

Firma takisto vlastní 6 vysokozdvižných vozíkov, 2 autá s hydraulickou rukou a 1 klasické 7,5 tonové auto. Spoločnosť si už 24 rokov udržuje stálych dodávateľov a zároveň sa jej úspešne darí penetrovať nový zdravý stavebný trh. Štruktúra odberateľov je rôznorodá od jednorázových cez živnostníkov, stredné stavebné firmy, veľké stavebné firmy až po obchodné stavebné firmy veľakrát aj v zahraničí.

Sme členom zoskupenia ASAS.

Náš vozový park

V prípade potreby Vám pomôžeme s vývozom hrubej stavby, dovozom zámkovej dlažby a iné s našim nákladným autom IVECO s hydraulickou rukou s nosnosťou 10,5t, alebo doviezť sadrokartónové systémy, kazetové stropy, tepelné izolácie a iné s nákladným autom IVECO s plachtou a nosnosťou 3,5t.

Viac informácií poskytne Ing. Jozef Novotný na t.č. 0902 906 058

 

 

 

 

 

Rozvoj zručností na podporu trhu práce

v spoločnosti KARTEL NITRA, s.r.o.

 

TYP PROJEKTU:                      Dopytovo – orientovaný projekt

TRVANIE PROJEKTU:                    9.1.2023 – 30.11.2023

 

 

 

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore

z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja

v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

www.esf.gov.sk

www.employment.gov.sk


Otváracie hodiny
Predajňa Nitra

Kartel Nitra s.r.o.
Štúrova 155,
949 01 Nitra

IČO: 35953799
DIČ: 2022053308
IČ DPH: SK2022053308

Banka: ČSOB, a.s.
IBAN: SK3575000000004002870868
SWIFT: CEKOSKBX