O NÁS

Firma KARTEL NITRA s.r.o. je situovaná v centre mesta Nitra , na kruhovom objazde v smere z Bratislavy na Štúrovej ulici 155 . Poloha je strategicky veľmi dobrá vzhľadom nato , že sa firma nachádza v priemyselne aktívnej časti mesta . Hlavným cieľom firmy je spokojnosť zákazníkov ,ktorú chce dosiahnuť najmä tým, že firma sa nesnaží vyhovieť len poskytnutím požadovanej služby , ale ponúknuť niečo nad rámec ich očakávaní.

 

KARTEL NITRA s.r.o. vzniklo v roku 1994 a ako montážna firma na suchú výstavbu. Postupne k tejto činnosti pribudla obchodná činnosť so stavebnými materiálmi a dnes už firma predáva stavebný materiál v celom sortimente. Hneď pri vstupe do areálu sa nachádza dostatočne veľké a prehľadné parkovisko rezervované pre zákazníkov a zamestnancov firmy.  V areáli firmy sa nachádzajú 3 administratívne budovy,6 skladových hál, spevnené plochy a asfaltové cesty . Hlavná budova slúži ako sídlo firmy vrátane maloobchodnej predajne . Po vstupe do administratívnej budovy má zákazník k dispozícii orientačnú tabuľu. K dispozícii sú 2 pokladne a klimatizovaná kaviareň . 25 zamestnancov je pripravených na okamžitú spoluprácu. Haly a spevnené plochy slúžia ako priestory pre uskladnenie stavebného materiálu. Dve administratívne budovy firma prenajíma obchodným firmám ( železiarstvo , parkety a dvere , vodoinštalačný materiál a svetidlá) a kancelárske priestory sú určené pre stavebné firmy. Fasádne štúdio , ktoré je zároveň jednou z administratívnych budov obsahuje výhradne sortiment a príslušenstvo pre fasády , ktorými sa firma špecializuje. Firma takisto vlastní 6 vysokozdvižných vozíkov, 2 autá s hydraulickou rukou a 1 klasické 7,5 tonové auto.Firma si už 24 rokov udržuje stálych dodávateľov a zároveň sa jej úspešne darí penetrovať nový zdravý stavebný trh . Štruktúra odberateľov je rôznorodá od jednorázových cez živnostníkov , stredné stavebné firmy , veľké stavebné firmy až po obchodné stavebné firmy veľakrát aj v zahraničí.

Sme členom zoskupenia ASAS.

FOTOGALÉRIA

NÁŠ VOZOVÝ PARK

V prípade potreby Vám pomôžeme s vývozom hrubej stavby, dovozom zámkovej dlažby a iné s našim nákladným autom IVECO s hydraulickou rukou s nosnosťou 10,5t, alebo doviezť sadrokartónové systémy, kazetové stropy, tepelné izolácie a iné s nákladným autom IVECO s plachtou a nosnosťou 3,5t.

Viac informácií Vám rád poskytne Ing. Jozef Novotný na t.č. 0902 90 60 58